Karbikpaigaldussüsteemid

Täiuslik varustamine maksimaalse paindlikkuse juures:
Pingutuskinnitusega põranda-lae karbikpostid

Eriti sale disain ja seejuures mõlemapoolselt varustatav: karbikposti uus profiil. Uued tüübid (vasakult paremale): karbikpost, ISSDHSM45, tüüp ISSDM45F, tüüp ISSDM45

ISS karbikpostid on erinevates teostustes erinevate nõudmistega büroodele. Tutvustame Teile siinkohal erinevaid tüüpe:

Karbikpost ISS70110, terasplekk
Mõõtmetega 70 x 110 mm ja süsteemiavaga 80 mm on karbikpost parimal viisil normaalsete büroorakenduste jaoks varustatud. Karbikposti kaas on saadaval terasplekist või plastmassist. Paigaldus pingutusseadisega.

Karbikpost ISS70T140
Twin-karbikpost koosneb kahest alumiiniumtorust, mis on alumises osas omavahel ühendatud.See on saadaval värvuses "puhasvalge" või kvaliteetse anodeeritud alumiiniumina.Karbikposti on võimalik varustada ühendatud piirkonnas standardsete paigaldusseadmetega.Täiendavalt on valgusti monteerimiseks olemas kinnitusplatooga variant.Karbikpost fikseeritakse pingutusseadise abil põranda ja lae vahele.

Karbikpostid ISS70110 ja 140110
Mõlemad karbikpostid koosnevad identsest alumiiniumprofiilist. Postitüübi 140110 puhul on kaks profiili üksteisega ühendatud nii, et on võimalik mõlemapoolne varustamine. Igal juhul on standardseadmetele paigaldusruumi rikkalikult.Karbikpostid fikseeritakse pingutusseadise abil põranda ja lae vahele.