Karbikpaigaldussüsteemid

Mis on Modul 45 connect®?

Maksimaalne paigaduskiirus
Aeg on raha! See väide saab üha tähenduslikumaks. Paigaldus- ja montaažiajad muutuvad toote kasuks või vastu otsustamisel palju olulisemaks. OBO Bettermanni uus pistikupesade süsteem Modul 45 connect tuleb mängu täpselt siin ja pakub täpsust, kiirust, turvalisust ja paindlikkust.

Uus pistikupesade kontseptsioon
Modul 45connect pistikupesade veenavad lihtsustatud paigalduse ja vähendatud montaažiajaga. Ja seda ilma Modul 45 tuntud eelistest loobumata. Uute pistikupesade pistikühendused asuvad esiosal ning sobivad seetõttu eriti hästi kasutamiseks seadmekarbikutes ja karbikpostides. Lisaks tavalisele püsijuhtmestikule juhtme ristlõikega kuni 2,5 mm² võimaldab pistikühenduste uus paigaldus ühendusadapterite lihtsamat ühendamist. Riigispetsiifiliseks kasutamiseks saab kasutada 2-seid ja 3-seid kaitsekontaktiga pistikupesi ja maandustihvtiga pistikupesi koos 33° pistikusuunaga.

Pistikuadapter
Kõik Modul 45 connecti süsteemi ühendusadapterid on varustatud kvaliteetse GST18i pistiksüsteemiga ning pakuvad pistiku- ja pesaadapterite abil tuntud LV-pikenduskaablitega toitevarustuse standardset ühendus- ja suunamisvõimalust. Vooluahelate optiliseks eristamiseks on kõik ühendusadapterid ja ühendusjuhtmed saadaval mustas ja valges värvitoonis.

Ühendusadapter
Täiendav funktsioon on pistikupesade ühendamine Modul 45 connect-süsteemi pistkupesadega. Ilma täiendava kaablite paigalduse vajaduseta saab nii luua mitmikpistikute kombinatsioone (kuni 6-sed kombinatsioonid).