close

Võimalik, et olete valel OBO-Bettermanni veebilehel. Te võite valida järgmiste riikide vahel:

Põrandaspaigaldussüsteemid

Asenduskaaned lihvitud pindadele ja Terrazzole

Realiseerige hõlpsasti põrandakatete trendid

Ükskõik, kas lihvitud pealispinnaga, loomuliku pinnaga või Terrazzo-optiline – viimistletud pinnad on moodsa sisekujunduse trend. Lisaks mitmekesistele disainivõimalustele hindavad põrandakatete kujundust oma ökonoomsuse tõttu ka ehitajad ja arhitektid. Viimistletud pindu saab kasutada põranda kujundamisel nii eluhoonetes ja abiehitistes kui ka äriruumides või mitmesuguste OBO Modul 45 pistikupesasarja andmeside- ja multimeediaühenduste jaoks.

OBO Bettermann pakub spetsiaalselt betoonpõrandate jaoks uut põrandasisest lahendust: asenduskaas põrandapinnaga tasa olevate ja vuukideta roostevabast terasest kassettide sisseehitamiseks põrandapinda.

Raketis asetatakse ujuvalt süvistuskarbi peale koos paigalduskaanega ning see sulgeb vahed karbi ja kassetiraami vahel. Asendusdetaili saab betoonpealispinnaga tasa reguleerida, mis võimaldab kasutada põrandasisese karbiku kohal vähendamata betoonipaksust. Alumiiniumist kaitsekaas, mis sulgeb roostevabast terasest kasseti , on tasanduspinnaga ületõmmatav.

Ülikvaliteetsed betoonpõrandad uue asenduskaane ja moodsa põrandast tuleva elektripaigaldusega võivad väärtust tõsta. Roostevabast terasest kassetid pakuvad paigaldusruumi kuni 12 pistikupesale või mitmekülgse OBO pistikupesade sarja Modul 45 andmeside- või multimeediaühendustele.