close

Võimalik, et olete valel OBO-Bettermanni veebilehel. Te võite valida järgmiste riikide vahel:

Lülitid, pistikupesad ja juhtimissüsteemid

Energiavarustusüksused VH ja VHF voolu ja suruõhu jaoks

Kõik hea tuleb ülevalt

Töökohtade energiavarustus tootmisüksustes ja töökodades tekitab sageli probleeme. Vajalikud energiaallikad, nt elekter ja suruõhk, on pärit tsentraalsetest varustuspunktidest, mis juhitakse iga töökoha juurde ning tuleb kohapeal seadmetega ühendada. Need toitejuhtmed ei paista eriti silma ja loovad töökohal õnnetusriske. Märkamatu paigaldusega suruõhuvoolikud või voolukaablite pikendused on lisaks komistusohule ka transporditakistused ning ohuallikad, mida ei tohi alahinnata, eriti kui need paigaldatakse tiheda liikumisega teedele.
OBO Bettermann pakub siin abi: ruumisäästlikud toiteüksused (VH ja VHF) jätavad segavad pikenduskaablid ja -voolikud minevikku. Lahendus ripub sõna otseses mõttes õhus ning on käeulatuses! Vajalikud kompaktsed kuubikukujulised jaoturid saab sõlmketi abil lakke riputada ning ruumis vabalt paigutada. OBO toiteüksused toetavad seetõttu ohutut ja ratsionaalset töötamist igal töökohal.
Toiteüksus VH

VH-tüüpi jaoturit kasutatakse tavalises töökeskkonnas, tootmis- ja töökeskkondades või autoremonditöökodades. Vajalikeks rakendusteks saab lisaks 4 ja 8 seadmele mõeldud vabalt varustatavatele toiteüksustele kasutada ka paljusid eelvarustatud ja juba ühendatud kaablitega üksusi.
Toiteüksus VHF

Sellistes töökohtades, nagu pagaritöökojad, suurköögid, tapamajad ja laborid tuleb arvestada energiavarustuse erinõuetega. Siia sobib jaotur VHF. See võimaldab paljusid lahendusi, mis sobivad niisketesse ja märgadesse piirkondadesse kaitseastmega kuni IP 44.

Iga rakenduse tarbeks õige tarvik
Ulatuslik tarvikute valik muudab VH ja VHF toiteüksused täielikuks. See võimaldab Modul 45 seadmete, standardsete lülitus- ja pistikseadmete, pistikupesade (kinnitussüsteemiga) 38 × 38 mm, CEE-pistikseadete, kaitseseadiste ja palju muu paigaldamist. Seega pole energiatoiteüksuste kasutusalale seatud mingeid piire. Tugevvoolu-, suruõhu-, andmeside- ja ka riigispetsiifilisi paigalduslahendusi saab kasutada seal, kus neid vaja on.