close

Võimalik, et olete valel OBO-Bettermanni veebilehel. Te võite valida järgmiste riikide vahel:

Kontakt

Töötajate kontaktandmed

Jürgen Riit

Eesti müügipiirkonna juht / Country Manager of Estonia
Müügiinsener / Sales-Engineer

Tallinn, Põhja-ja Ida-Eesti / Tallinn, North- and East-Estonia
Tel.: +372 6519879
Faks: +372 6519878
Mob.: +372 53731422
Email: riit.jyrgen@obo.ee

Ardo Heinaru

Tootejuht / Sales Product Manager

Installatsioonimaterjalid / Installation materials
Installatatsioonisüsteemid / Cable Management

Tööstus+Infrastruktuur / Industry + Infrastructure
Tuletõkkesüsteemid / Fire protection systems
Tel.: +372 6519872
Faks: +372 6519878
Mob.: +372 5074486
Email: heinaru.ardo@obo.ee

Lauri Pähklimägi

MSc Elektroenergeetika / MSc in Electrical Power Engineering
Tootejuht / Sales Product Manager

Liigpinge- ja piksekaitsesüsteemid / Overvoltage and Lightning Protection Systems
Installatatsioonisüsteemid / Cable Management

Administratiiv+Eluruumid / Commercial + Residential
Tel: +372 6519877
Mob.: +372 53000913
Email: pahklimagi.lauri@obo.ee

Andrus Rosenthal

Müügiinsener / Sales-Engineer

Tartu, Lõuna-,-Lääne-Eesti / Tartu, South-,West-Estonia
Tel.: +372 7310220
Mob.: +372 5027456
Email: Rosenthal.Andrus@obo.ee

Egle Väliste

Assistent / Assistant

Tel.: +372 6519876
Faks: +372 6519878 
Mob.: +372 53011519 
Email: valiste.egle@obo.ee
Johanna Lill-Mäehunt

Tehniline assistent / Technical assistant
Tel.: +372 6 519 874
Fax: +372 6 519 878
Mob.: +372 5399 5101
Nele Vatsel

Müügisekretär / Sales secretary
Tel. +372 6519870 
Faks. +372 6519878 
E-mail: vatsel.nele@obo.ee

Valentyn Shchutskyi

Tehniline assistent / Technical assistant
Tel.: +372 6 519 871
Faks: +372 6 519 878
Mob.: +372 5120057
E-mail: shchutskyi.valentyn@obo.ee

Margo Bachfeldt

Laojuhataja / Stock manager
Tel. + 372 6 519 873
Fax. +372 6 519 878
Mob: + 372 52 22757
E-mail: bachfeldt.margo@obo.ee


Heimar Altmets

Laotöötaja / Warehouse Worker
Tel.: +372 6 519 873
Faks: +372 6 519 878

Margus Hallang

Laotöötaja / Warehouse Worker
Tel: + 372 6 519 873
Faks: +372 6 519 878
E-mail: warehouse@obo.ee

Allan Almiste

Laotöötaja / Warehouse Worker
Tel: + 372 6 519 873
Faks: +372 6 519 878
E-mail: warehouse@obo.ee