close

Võimalik, et olete valel OBO-Bettermanni veebilehel. Te võite valida järgmiste riikide vahel:

Kaablikandesüsteemid

OBO korvrennisüsteemid

Nii paindlikud kui teie ülesanded.
Piirideta vormitav
Mitte alati pole võimalik korvrenne ainult pikkupidi ja otse läbi viia. Olenevalt kasutusest tuleb tihti ehituslikku liiki takistused võita või ebaharilik suunamuutus kas horisontaalselt või vertikaalselt ette võtta. OBO korvrenne saab vabalt OBO lõikeriistaga parajaks lõigata. Ka siin on paigaldus lihtne ja praktikas läbi tehtud: GRS-kiirühendus liidab kohandatud rennid välgukiirusel ja ilma kruvideta. Nii tuleb paigalduskohas kiiresti ja kindlalt toime ka ootamatute ülesannetega.

G-korvrenn Magic – vahetu seinas- ja laespaigaldusesüsteem

Optimaalne ruumikasutus
Ka siis, kui ruum on kitsas: mitmekülgset korvrenni on võimalik paigaldada peaaegu igale poole. G-GRMi (G korvrennisüsteemi Magic) saab igas asendis seintele ja lagedele paigutada. Eriti vahelagede, serveriruumide ja bürooruumide piirkonnas tagavad need parima ruumikasutuse.

Mitmekülgne materjal
Kuivad ruumid, niisked ruumid, välisalad, toiduainetööstus või tunneliehitus – iga ala jaoks on Magic G-korvrennil sobiv pealispind. Valikus on galvaaniliselt või kuumtsingitud terasest mudelid. Paindlikud lahendused kõige erinevamate kasutusalade jaoks.

Paindlik, kruvideta, koormatav

GR-Magic®. Meie universaalne patenteeritud talent.

OBO korvrennisüsteemi uuendus koos patenteeritud ühendusssüsteemiga GR-Magic® annab kiirpaigaldusele ja paindlikkusele uue tähenduse.

Paigaldusaeg muutub toote kasuks või vastu otsustamisel üha olulisemaks. OBO Bettermann pakub standardse GR-Magic® korvrenniga või G-korvrenniga tõelist uuenduslikkust. Tänu OBO väljatöötatud ja patenteeritud ühendussüsteemile saab selle mõne sekundiga paigaldada ja ühendada ilma tööriistu kasutamata.

Puhtakujulise pikisuunalise ühenduse korral ei ole vaja ei jätkusid ega paigaldustööriista. Pange lihtsalt üks detail teisega kokku ja ongi valmis. Sellega säästate ühendusosade ladustamise arvelt ja seega ka kulude pealt. Uue korvrenni GR-Magic® paigaldamine käib kiiresti ilma stabiilsust ning vastupidavust kaotamata. Koormuskatsed näitavad, et GR-Magic® süsteemid on traditsiooniliste kruviühendustega absoluutselt võrdväärsed. Ka elektrilised omadused on veenvad: VDE-direktiivis 0639 või uues IEC/EN 61537-s nõutud mehaanilised ja elektrilised väärtused saavutatakse probleemideta. Lisaks saab GR-Magic® süsteemi kruvideta kandurile kinnitada.

Toimetagamine GR-Magic® abil

Kiire paigalduse ja mitmekesise kasutuse kõrval pakub OBO uuendus veel ühe olulise eelise: standardi DIN 4102 osa 12 alusel on korvrenni süsteem GR Magic® tõestanud oma stabiilsust ja vastupidavust koormusele. Siin kontrolliti üle paigaldusviis, mille korral kaablikoormus ulatus 15 kg/m kohta ning toed olid iga 1,5 m järel. GR-Magic®-uga on toimetagamise paigaldusviisid edasi arenenud. See on läbimõeldud, kiire ja turvaline süsteem igapäevasel paigaldusel.