close

Võimalik, et olete valel OBO-Bettermanni veebilehel. Te võite valida järgmiste riikide vahel:

Tuletõkkesüsteemid

FireBox T-seeria

Tulekindlad ühendused

Avastage uued sisselükatava tihendiga, välise toestusega, ohulülitiga ja andmesidetehnika jaoks mõeldud T-seeria versioonid.

Ühena vähestest tootjatest pakub OBO süsteeme ühendamiseks, kinnitamiseks ning toite- ja andmesidekaablite jagamiseks toimetagamisega kaablikarpides.
OBO FireBoxi uus põlvkond oma eelpaigaldatud ühendustega muudab funktsioneerivate kaablite pikendamise või jagamise kindlaks asjaks.

Hoidke paigalduse ajal tempot
Välispidise kinnitusega versioonid täiendavad juba Teie poolt proovitud paigaldusmoodust. FireBoxile on siis eelpaigaldatud kõrget temperatuuri taluv ühendusdetail. Sisselükatavad tihendid muudavad kaablite sisseviimise eriti kiireks ja lihtsaks.
Üks perekond. Palju eeliseid

Tulekaitseomadustelt kontrollitud süsteem
Kõrge temperatuuritaluvusega OBO FireBoxi keraamikast süvistuskarp moodustab koos kaasasolevate kruviankrutega tulekaitseomadustelt kontrollitud süsteemi, mida on lubatud paigaldada betoonile, müüritisele, silikaattellisele ja tellisele.

Robustne korpus
Halogeenivaba termoplastist robustne korpus on löögi- ja purunemiskindel ning kuni IP66 kaitseklassini perfektselt kaitstud. FireBox on edukalt läbinud Nordrhein-Westfaleni materjalikatseasutuse katsed DIN 4102 osa 12 järgi.

Täiuslik põhi
FireBoxi korpus põhineb T-seerial, tuues endaga kaasa selle isikupärased omadused ja intelligentsed detailid: lihtsa 90° nurgakruvide keeramisega saab nt FireBoxi kaant kiiresti fikseerida.

FireBox kaitstud harukarbiga paigalduseks
Ökonoomne kasutamine rangeid nõudeid esitavates ehitistes: OBO FireBox koos sees asuva kaitsmega kaitseb igat elektrilist tööpiirkonda eraldi. Kaableid saab karbiga iga tuletõkkesektsiooni juurde hõlpsasti laiali vedada. Eriti vähendab selline kaablite paindlik paigaldusviis materjali kasutamist suuremõõtmelistes ehitistes. Tulekahjus tekkivate kahjustuste korral aktiveeritakse eellülitatud kaitse ning sellega kõrvaldatakse kindlalt lühiste mõju. Kaitse kinnitatakse lihtsalt ühe kruviga kinnituse külge.

Toimetagamisklassid E30 kuni E90.

DIN 4102 osa 12 alusel on FireBox-perekond sobiv elektriliste funktsioonide tagamiseks. Südamik on kõrget temperatuuri taluv keraamiline ühendusdetail.